Bel Fuse SC1608F-3R3
Power Inductors - SMD Inductor SMD 3.3uH 2.00A 0.08ohms100KHz
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, SMD, 2618
INDUCTOR SMD 3.3UH 2.00A 100KHZ