Signal Construct SKGH10022
Signal Construct SKGH10022 Round LED Indicator Red 12-14VAC/DC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-37.28%
供应链
Country of OriginGermany
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-02-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Red, 12mm
Signal Construct LED, 12 ¡ú 14V, 10mA, 10mm
10mm red LED panel indicator,12Vac/dc
10MM MTG PMI RED LED 12V