Sick Optic Electronic WFL15-60B416
Fork Sensor, 0.05MM Mdo, Laser, Pnp/npn, Lo/do, W: 15MM, D: 59MM, M8 Male, 4-PIN
数据表
价格与库存
数据表和文档
描述