Sensata SSC1000-25-24
Relay; SSR; High Voltage; Cur-Rtg 25A; Ctrl-V 24DC; Vol-Rtg 0-1000DC; Pnl-Mnt; 4 Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
Sensata /Crydom
Sager Electronics
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+135%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date1997-09-17
相关零件
Relay SSR 7mA 30V DC-IN 25A 264V AC-OUT
SOLID STATE RELAY, HOCKEY PUCK, 25 A, 5-24 VDC IN, 24-240 VAC OUT, G3NA SERIES
SOLID-STATE RELAY, 1 PHASE, 25A 200-480VAC, WITH HEAT SINK, DIN RAIL MOUNT