Sensata PM6760D60RPH
Solid State Relays - Industrial Mount Ssr Relay, 3-Phase, Panel Mount, 600Vac/60A, 4-32Vdc In,
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet11 页6 年前
Datasheet11 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
AC Active 3PST-NO (3Form A) Chassis Mount Solid State Relay 4V~32VDC 60A