Sensata GNR25DCZ
Relay; Solid State; 3PST-NO; Ctrl 24VDC; 25A; 600VAC; DIN Rail; Zero; GNR 90MM Series
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.00%