Sensata GNR20DCZ
Relay; Solid State; SPST-NO; Ctrl 24VDC; 20A; 600VAC; DIN Rail; Zero; GNR 22.5MM Series
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet6 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.17%
相关零件
Relay Solid State 7mA 32 Volt DC Input 20 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Relay SSR 132V AC-IN 20A 264V AC-OUT 4-Pin