Sensata EL240A20R-05
Solid State Relays - Industrial Mount PM IP00 SSR 280VAC 20A4-8VDCRN
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
Newark
Sager Electronics
Electro Sonic
Sensata /Crydom
库存历史记录
3 个月趋势:
+24.10%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2010-11-18
相关零件
Sensata /CrydomEL240A20-05
Relay Solid State; 8V DC Control; SPST-NO; 280V AC 20A Load
Sensata /CrydomEL240A20-24
Relay Solid State; 27V DC Control; SPST-NO; 280V AC 20A Load