Sensata EL100D20-24
Solid State Relays - Industrial Mount SSR Relay, Panel Mount, IP00, 100VDC/20A, 21-27VDC In
数据表
数据表和文档
TME
Datasheet6 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+30.57%
描述
Solid State Relay, 20A, 21Vdc-27Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom EL100D20-24
SOLID STATE RELAY, 100VDC/20A, 21-27VDC INPUT, QUICK CONNECT, EL SERIES