Sensata EL100D10-24
SPST Solid State Relay Tab Panel Mount, DC MOSFET, 10 A, 27 V dc
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.78%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2010-11-18
相关零件
SensataCMX100D10
SPST-NO Solid State Relay Through Hole PCB Mount MOSFET, 10 A rms, 10 V dc
SensataCMXE100D10
SPST Solid State Relay Through Hole PCBMount, DC MOSFET, 10 A, 28 V dc
SensataD1D12
TRANSISTOR OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) DC Solid State Relay 80C 3.5V 28mm 0.0016A
Relay Solid State 7mA 5-24 Volt DC Input 10 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Relay SSR 7mA 32V DC-IN 10A 264V AC-OUT 4-Pin