Sensata DR6760D75P
Relay Solid State 3-Phase; DIN Rail Mount; 600VAC; 4-32VDC In; Zero Cross; 75A
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页6 年前
Datasheet9 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+127%
描述
Solid State Relay Z-Vers. 3x600V 75A DIN
Sensata / Crydom , DR67, DIN , 75 A, 600 V