Sensata DR6760D60P
Solid State Relay, 60A, 48Vac-600Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom DR6760D60P
数据表
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet9 页6 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+19.22%
描述
Solid State Relays - Industrial Mount SSR Relay, 3-Phase, DIN Rail Mount, 600VAC/60A, 4-32VDC In, Zero Cross