Sensata DC400D10C
SPST-NO Solid State Relay Screw Smnt, Instantaneous MOSFET, 10 A, 32 V dc
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.52%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2011-08-29
相关零件
Sensata /CrydomDC400D10
Sensata /CrydomDC400D10H
Solid State Relays - Industrial Mount Ssr Relay, Panel Mount, Ip00, 400Vdc/10A, 4-32Vdc In, Fet
PanasonicAQAD171DL
Relay SSR 20mA 32V DC-IN 30A 600V DC-OUT 4-Pin Carton