Sensata CKRA4830-10
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 DC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 90V 81.3mm 0.015A
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页10 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Newark
Sensata /Crydom
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.93%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2001-02-02
相关零件
Sensata /CrydomCKRD4830
CRYDOM CKRD4830 Solid State Relay, SPST-NO, 30 A, DIN Rail, Cage Clamp, 48 Vrms, 530 Vrms
Sensata /CrydomCKRA4830
CRYDOM CKRA4830 Solid State Relay, SPST-NO, 30 A, DIN Rail, Cage Clamp, 48 Vrms, 530 Vrms
Sensata /CrydomCKRD4830P
Solid State Relays - Industrial Mount DIN SSR 530VAC/30A , 4.5-32VDC In,ZC
Relay SSR 5mA 30V DC-IN 25A 528V AC-OUT 4-Pin
MagnecraftW6425DSX-1
Relay, 48 to 480 VAC, Solid State, 25 A, SPST, 83, 250, 625, 520, 1150 A, 10 mA
SOLID-STATE RELAY, 1 PHASE, 25A 200-480VAC, WITH HEAT SINK, DIN RAIL MOUNT
描述
SPST Solid State Relay Screw DIN Rail Panel Mount, Random SCR, 30 A, 280 V ac
Solid State Relays - Industrial Mount DIN SSR 530VAC/30A , 90-280VAC In,RN
Ic,Normally-Open Panel-Mount Solid-State Relay,1-Channel,M:Hl066hd4.3
Relay SSR 4mA 280V AC-IN 30A 530V AC-OUT 4-Pin
SSR RELAY DIN RAIL MOUNT 22.5 MM 530VAC/30A 110-280VAC IN
SSR 530VAC/30A, 90-280VAC IN,RN; Control Voltage Range:90V AC to 280V AC; Operating Voltage Range:48Vrms to 530Vrms; Load Current:30A; Switching Mode:Random Turn On; Relay Terminals:Screw; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Blocking Voltage:1200V; Control Current Min:0mA; Control Current Typ:4mA; Control Voltage Type:AC; Output Type:SCR; Peak Surge Current:1.2kA; Rate of Voltage Change dv / dt:500V/µs; Surge Current:1200A