Sensata /Crydom UPD2415TPF-10
Relay SSR 14mA 8V DC-IN 15A 280V AC-OUT 8-Pin
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet5 页13 年前
Sensata /Crydom
TME
Master Electronics
Factory Futures
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2009-09-11
相关零件
Sensata /CrydomUPD2415D
Solid state relay, 240 VAC, zero voltage switching, 3-15 VDC, 15 A, PCB mounting, UPD2415D
Sensata /CrydomUPD2415DF
AC Zero Cross RoHS Compliant Active DPST Solid State Relay 80C 3V~15VDC 12.7mm 15A
Sensata /CrydomUPD2415
Solid state relay, 240 VAC, zero voltage switching, 3-32 VDC, 15 A, PCB mounting, UPD2415
SOLID-STATE RELAY, 3 PHASE - 2 ELEMENT, 15A 100-240VAC, EXTERNALLY ATTACHED HEAT SINK
Relay SSR 10mA 30V DC-IN 15A 264V AC-OUT 8-Pin
描述
SOLID STATE RELAY SCREW MOUNT, INSTANTANEOUS SCR, 15 A RMS, 32 V
Solid State Relays - Industrial Mount UPD Three-Phase 240V15A Ran Panel Mt
Manufacturer Crydom Part No: UPD2415TPF-10 RoHS: Yes Output Type: AC I/O Isolation Voltage: 2500(RMS) V Family: UPD24TP Input Type: DC Supplier_Package: N/A Packaging: N/A Input Voltage: 4.5 - 8 V Maximum Output Current: 15(RMS) A Circuit Arrangem