Sensata /Crydom LVD75E80
Relay SSR 12mA 25V DC-IN 80A 75V DC-OUT 4-Pin
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet5 页9 年前
Farnell
Sensata /Crydom
element14
X-ON
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2012-03-27
相关零件
Sensata /CrydomLVD75B80
SPST SOLID STATE RELAY SCREW SURFACE MOUNT, DC FET, 80 A, 12 V DC
Sensata /CrydomLVD75C80H
TRANSISTOR OUTPUT SSR RoHS Compliant Solid State Relay
Sensata /CrydomLVD75C80
描述