Sensata /Crydom LVD75B60
Relay SSR 12mA 12V DC-IN 60A 75V DC-OUT 4-Pin
数据表和文档
TME
Datasheet5 页9 年前
Electro Sonic
Master Electronics
element14
X-ON
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2011-12-08
相关零件
Sensata /CrydomLVD75B60H
SensataLVD75A60
TRANSISTOR OUTPUT SSR RoHS Compliant Solid State Relay
Sensata /CrydomLVD75C60
描述
Solid State Relays - Industrial Mount 48V/60A 12.0/11.5V C trl LVD
LOW VOLTAGE DISCONNECT SSR PA NEL MOUNT 75VDC/60A 12.0/11.
Transistor Output SSR, 1-Channel, 2500V Isolation
48 vdc/60 amp 12.0/11.5 vdc ctrl, LVD
Sensata /Crydom
Solid State Relay, 60A, 11.5V-12V, Panel; Contact Configuration:Spst-No; Load Current:60A; Operating Voltage Max:75Vdc; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:-; Operating Voltage Min:3Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom LVD75B60