Sensata /Crydom DRC3P48D400R2
DRC Series 7.6 A 24 VAC/DC Without Auxiliary Contact Solid State 2 Leg Contactor
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet11 页12 年前
Datasheet12 页7 年前
Datasheet11 页11 年前
JRH Electronics
Newark
Farnell
Burklin Elektronik
相关零件
Sensata /CrydomDRC3P48A400R2
DRC Series 7.6 A 230 VAC Without Auxiliary Contact Solid State 2 Leg Contactor
Contactor, Three-Phase, 480VAC, 7.6A 120VAC Control, NO Aux., RN 2L, DRC Series
Contactor, DM 3P 480V 7.6A 230VAC NO AUX ZC 2L, DRC Series
描述
CONTACTOR, THREE-PHASE, 480VAC, 7.6A, 24VAC/VDC CONT, NO AUX., RN 2L, DRC SERIES
DM 3P 480V 7.6A 24VAC/DC NO AUX RN 2L
Sensata /Crydom
SSR CONTACTOR 3-PHASE DIN RA IL MOUNT 480VAC/7.6A 24VAC/D
Solid State Relay 32mA 30V AC/DC-IN 530V AC-OUT
Sensata / Crydom , DRC Series, 3
Contactor, 18V-30V, Din Rail/Panel; Load Current:7.6A; Operating Voltage Max:530Vac; Control Voltage Max:30V; Switching Mode:Random Turn On; Contactor Mounting:Din Rail, Panel; Contactor Terminals:Screw; Operating Voltage Min:48Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom DRC3P48D400R2