Sensata /Crydom DRC3P48D4002
Contactors - Solid State 3P 480V 7.6A 24V/DC NO AUX ZC 2L
数据表
数据表和文档
Sensata /Crydom
Datasheet11 页12 年前
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
相关零件
Contactor, Three-Phase, 480VAC, 7.6A 120VAC Control, NO Aux., RN 2L, DRC Series
Sensata /CrydomDRC3P48A400R2
DRC Series 7.6 A 230 VAC Without Auxiliary Contact Solid State 2 Leg Contactor
Contactor, DM 3P 480V 7.6A 230VAC NO AUX ZC 2L, DRC Series
描述
SOLID STATE CONTACTOR, 530V, 7.6A, DIN ROHS COMPLIANT: YES
SSR CONTACTOR 3-PHASE DIN RA IL MOUNT 480VAC/7.6A 24VAC/D
Relay SSR 30V AC/DC-IN 530V AC-OUT
AC, 48V~530V 7.6A 18V~30V(AC/DC) DIN