Sensata /Crydom DR6760D25P
Ssr Relay 3-Phase Din Rail Mount 600Vac/25A 4 |Sensata/crydom DR6760D25P
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet10 页6 年前
描述
Solid State Relay Z-Vers. 3x600V 25A DIN
Sensata / Crydom , DR67, DIN , 25 A, 600 V