Sensata /Crydom CX480D5R
Relay Ssr 15MA 15V Dc-in 5A 660V Ac-out 4-PIN Sip
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
TodayComponents
相关零件
SensataCX480D5
Relay; SSR; Zero-Switching; SPST-NO; Cur-Rtg 0.06-5A; Ctrl-V 4-15DC; Vol-Rtg 48-660V
Sensata /CrydomCXE480D5R
Ssr Relay, Pcb Mount Sip, 660Vac/5A, 15-32Vdc, In |Sensata/crydom CXE480D5R
Sensata /CrydomMCX480D5
Ic, normally-Open Pc-Mount Solid-State Relay,1-Channel, sip |Sensata/crydom MCX480D5
LittelfuseCPC1998J
Relay SSR 50mA 1.4V DC-IN 50A 800V AC-OUT 4-Pin i4-PAC Tube
描述
PCB SIP SSR 660Vac/5A, 3-15Vdc,RN
Sensata /Crydom
SPST SOLID STATE RELAY THROUGH HOLE PCBMOUNT, RANDOM SCR, 5 A, 15 V DC
CST Crydom Solid State Relay PCB Mount
RELAY SSR 5A 480VAC AC OUT SIP
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier RoHS Compliant Solid State Relay 80C 4000V 5A
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Sensata / Crydom , CX, PCB, 5 A, 660 V rms
SOLID STATE RELAY, 5A, 4-15VDC, TH; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:5A; Operating Voltage Max:660VAC; Relay Mounting:Through Hole; Relay Terminals:Solder; Switching Mode:Random Turn On; Operating Voltage Min:48VAC RoHS Compliant: Yes