Schneider Electric ZB4BW0B12
Electric XB4 Contact & Light Block 1NC Led White 24 V Ac/dc Screw Terminal
Production
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet5 页3 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+62.60%
供应链
Introduction Date2026-03-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LED LGHT BAR 12" WARM WHT 24VDC 120 DEG 5W. | Lumex SSP-LB12MW024K05
LED LIGHT BAR 12 WARM WHITE 24VDC 120 DEG 3.3W
LUMEX SSP-LB24UW024K07 LED LIGHT BAR, COOL WHITE, 6.6W, 24VDC,
LED Based White Diff. 24AC/DC Bayonet Based
LED Based White Clear 24AC/DC Bayonet Based
LED Uni-Color White 2-Pin SMD
描述
CONTACT BLOCK, 1.2A; Switch Terminals: -; No. of Poles: -; Contact Current Max: 1.2A; Contact Voltage AC Max: -; For Use With: -; Contact Voltage DC Max: -; Product Range: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
LED Lamp; Forward Current:18mA; Forward Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22mm; Operating Temperature Range:-25°C to +70°C; Color:White; LED Color:White; Leaded Process Compatible:No; Peak Reflow Compatible (260 C):No ;RoHS Compliant: No