TE Connectivity RN218-1.4-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.4A 0.33Ohm DCR Thru-Hole
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+397%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2017-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CHOKE, COMMON MODE, 300VAC, 1.4A, 10MH, VERTICAL, RN SERIES
Common Mode Choke, 1.4A, Rn Series; Inductance:10Mh; Dc Current Rating:1.4A; Product Range:Rn Series; Rated Current:1.4A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN218-1.4-02-10M
RN218-1.4-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN218-1.4-02-10M | Internal Number: 817639-SF | TE Connectivity | Schaffner