TE Connectivity RN214-0.5-02-56
Common Mode Chokes Dual 56mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
数据表
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页16 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
TE ConnectivityRN114-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 600mA 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
39 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 2.2Ohm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN112-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 400mA 1.46Ohm DCR Thru-Hole
描述
Rn Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 56Mh, Vertical