TE Connectivity RN212-0.5-02-18M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 18mH 1100mOhm Vertical Choke
数据表和文档
TME
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+31.46%
供应链
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN102-0.3-02-12M
Common Mode Chokes Dual 12000uH 10kHz 0.3A 1.1Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-0.3-02-12M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 12mH 1100mOhm Vertical Choke
Ind Common Mode Choke 18mH 0.5A 1100m Ohm -30%/50% Wirewound 4-Pin Radial Box
General Purpose Inductor, 12000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.1Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 18Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.5-02-18M
RN212-0.5-02-18M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.5-02-18M | Internal Number: 815699-SF | TE Connectivity | Schaffner