TE Connectivity RN204-0.3-02-22M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 22mH 1300mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
3 个月趋势:
-54.05%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN222-0.6-02-47M
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 47mH 1300mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-0.3-02-22M
Choke/Filter; Common Mode; 0.3A 22mH 1300mOhm Horizontal Choke
Yageo GroupSS11VL-06180
Common Mode Chokes Dual 18000uH 1kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 180mA 1.3Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.3A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 22Mh, 0.3A, Rad; Dc Current Rating:300Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:22Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN204-0.3-02-22M
RN204-0.3-02-22M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN204-0.3-02-22M | Internal Number: 815738-SF | TE Connectivity | Schaffner