TE Connectivity RN114-0.5-02-39M
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.5A 0.83Ohm DCR Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Electro Sonic
TME
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+60.35%
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN214-0.5-02-39M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 39mH 830mOhm Vertical Choke
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
ACM Series 1008 1 kOhm 200 mA 900 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
描述
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.5A 39MH 830MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 39Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:39Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN114-0.5-02-39M
RN114-0.5-02-39M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN114-0.5-02-39M | Internal Number: 816498-SF | TE Connectivity | Schaffner