TE Connectivity RN112-0.8-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 0.8A 0.38Ohm DCR Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+314%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN102-0.6-02-4M4
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.6A 4.4MH 380MOHM HORIZONTAL RN SERIES
TE ConnectivityRN202-0.6-02-4M4
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 4.4mH 380mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN212-0.8-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 10mH 380mOhm Vertical Choke
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
描述
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.8A 10MH 380MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Common Mode Choke, 10 mH, 800 mA, RN Series, Radial
Filter, Common Mode, 10Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN112-0.8-02-10M
RN112-0.8-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN112-0.8-02-10M | Internal Number: 816491-SF | TE Connectivity | Schaffner