TE Connectivity RN112-0.5-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+1248%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN212-0.5-02-27M