TE Connectivity RN102-0.3-02-12M
Common Mode Chokes Dual 12000uH 10kHz 0.3A 1.1Ohm DCR Thru-Hole
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
Master Electronics
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN202-0.3-02-12M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 12mH 1100mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN112-0.5-02-18M
Ind Common Mode Choke 18mH 0.5A 1100m Ohm -30%/50% Wirewound 4-Pin Radial Box
Ind Common Mode Choke Wirewound 51uH -30% to 50% 1MHz 230mA 1812 Embossed Plastic T/R
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CE360UP
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 200mA SMD Embossed Carrier T/R
描述
Common Mode Chokes / Filters 12 mH Horizontal Choke
Filter, Common Mode, 12Mh, 0.3A, Rad; Dc Current Rating:300Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:12Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN102-0.3-02-12M
RN102-0.3-02-12M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN102-0.3-02-12M | Internal Number: 816484-SF | TE Connectivity | Schaffner