TE Connectivity RD8137-36-1M5
Common Mode Filters / Chokes CHOKE 36A 1.5mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.66%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
描述
CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1501 UH, -30 - +50%, 36A IDC, 3.65MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 36A, 1.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD8137-36-1M5
Choke, Common Mode, 1.5 mH, 36 A
RD HIGH CURRENT COMMON MODE 60
Schaffner Current- Compensated Chokes
RD8137-36-1M5, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner 1.5 mH, RD, 36A, , 80mm