TE Connectivity RD5122-16-2M0
Common Mode Filters / Chokes CHOKE 16A 2mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
TME
Electro Sonic
Arrow Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE ConnectivityRB8522-25-2M0
COMMON MODE CHOKE, 2001 UH, LEADED INDUCTOR, 25A IDC, 4.2MOHMS, RB SERIES
API DelevanCM9900-225
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.55A, 4 Pin(s)
描述
Common Mode Chokes Dual 2000uH 1kHz 16A 0.0095Ohm DCR Thru-Hole
CURRENT COMPENSATED CHOKE, 2001 UH, -30 - +50%, 16A IDC, 9.5MOHMS, RD SERIES
Current-Compensated Choke, 2Mh, 16A; Dc Current Rating:16A; Product Range:Rd Series; Inductance:2Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD5122-16-2M0