TE Connectivity FN7514-32-M4
EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+260%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Cap Feed Through 0.1uF 1000VDC/300VAC 20% Screw Terminal 100C
CAPACITOR;CAP 0.1 UF;TOL 20%;CUR-RTG 32 ACFEEDTHROUGH;M4 TERMINAL
Cap Feed Through 0.1uF 250/300VAC 20% Stud Mount
FN7514-32-M4, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
100nF 1KV ¡À20% 32A 1KV 300V 77mm
Schaffner Feed-Through Filters
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 1KV AXIAL
FEED THROUGH CAP, 100NF, 20%, BULKHEAD; Capacitance:0.1µF; Voltage Rating:1kVDC; Current Rating:32A; Capacitor Case Style:-; Capacitor Mounting:Bulkhead Mount; Capacitance Tolerance:± 20%; Operating Temperature Min:-40°C RoHS Compliant: Yes