TE Connectivity FN700Z-10-06
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
Production
数据表和文档
TME
Datasheet3 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginHungary
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Power Line Filters 10A HI-V PRTC FASTON 3-STAGE NEMP FILTERS
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER FAST-ON SURGE PROTECTED
FN700Z-10-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
SINGLE PHASE 3-STAGE FILTER 25 0VAC 10A
POWER LINE FILTER, 1-PH, 11.6A, 250VAC;
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
FILTR IEC CHASSIS 10A 6.3 FAST