TE Connectivity FN405-0.5-02
FN405 Series 0.5A 250 V AC 400HZ Pcb Power Line Filter With Pin Terminals
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页0 年前
Electro Sonic
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.27%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
描述
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 0.5A 250VAC PC Pins Thru-Hole
FN405-0.5-02, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
PCB Mount Filter 250VAC, 0.5A, H
Power Line Filters FN405-0.5/02
Schaffner FN405-0.5-02 EMI 滤波器
Filter, 0.5A, Pcb Mount; Capacitance:15000Pf; Voltage Rating:250Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Current Rating:500Ma; Filter Terminals:Through Hole; Inductance Min:24Mh; Leakage Current Max:200Μa; Product Range:Fn405 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN405-0.5-02