TE Connectivity FN352Z-10-29
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Quick Connect Flange Mount
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页0 年前
TME
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
MULTI-STAGE AC FILTER EMI 1-PH 250VAC 10A CHASSIS FN 352Z SERIES
Power Line Filters 10A, 5/.06/.003mH MULTI-STAGE EMI
Single Phase Multi Stage Filter 250Vac, 10A, Surge Protection Device Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN352Z-10-29
FN352Z-10-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Multi Stage Filter 2
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
POWER LINE FILTER, 1 PHASE, 10A, 250VAC; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 250VAC; Filter Type: 1 Phase; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: 5mH; Capacitance: 0.22µF; Leakage Current Max: 1.3mA; Product Range: F