TE Connectivity FN3359-320-99
EMC/RFI filter, 60 Hz, 320 A, 3x 520/300 VAC, 160 kW, connecting pin, FN3359-320-99
Production
数据表和文档
TME
Datasheet5 页0 年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power Line Filter 0 to 60Hz 320A 300VAC/520VAC Screw Chassis Mount
HIGH CURRENT EMC/RFI FILTER 3-PH 320A BUSBAR FN 3359 SERIES
Schaffner High Performance 3-Phase Filt
FN3359-320-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 Phase High Current Filter 520VA
POWER LINE FILTER, 3-PH, 320A, 520VAC;
Power Line Filters 3 PHASE 320A
Filter, 3-Phase, 320A, 520Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:320A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:3 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fn 3359 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3359-320-99