TE Connectivity FN3359-1600-99
3 Phase High Current Filter 520Vac, 1600A Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3359-1600-99
Production
数据表和文档
TME
Datasheet5 页0 年前
Master Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 1600A 520VAC Quick Connect Flange Mount
3-PHASE 1600 A INPUT FILTER HIGH CURRENT BUSBAR TERMINAL
Schaffner High Performance 3-Phase Filt
FN3359-1600-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Power Line Filters 3 PHASE 1600A
LINE FILTER 1.6KA CHASSIS MOUNT
FILTR 3PHASE CHASSIS 1600A M12