TE Connectivity FN3258H-30-33
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 30A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Production
数据表和文档
TME
Datasheet5 页0 年前
Master Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FILTER 1-STAGE EMC/RFI 3-PHASE 520/300VAC 30A PANEL MOUNT FN3258 SERIES
Power Line Filter 0 Hz to 60Hz 32.9A 520Vac Screw Chassis Mount
Power Line Filters 30A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-3 PHASE SYS
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 30A, Stb Terminal 33 Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3258H-30-33
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 30A, 0.033A