TE Connectivity FN3258H-130-35
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 130A Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3258H-130-35
Production
数据表和文档
TME
Datasheet5 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Filter;1-Stage;EMC/RFI;3-Phase;520/300VAC;130A;Panel Mount;FN3258 Series
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 130A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Power Line Filters 130A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-3 PHASE SYS
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 130A, 0.033A
FN3258H-130-35, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
3 PHASE SLIM LINE FILTER 520VA
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 130A, 0.033A; Current Rating: 130A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 33mA; Product Range: -; SVH
FN3258H-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Ultra-Compact Emc/rfi Filter For Motor Drive Application | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3258H-130-35 | Internal Number: 801354-SF | FN3258H-130-35 Current Rating: 130 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Ultra-Compact Emc/rfi Filter For Motor Drive Application | 130 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3258H-130-35 | Schaffner