TE Connectivity FN2060-30-08
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页0 年前
Arrow Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-23.00%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
AC FILTER MULTI-STAGE EMI 1-PH 250VAC 30A CHASSIS FN 2060 SERIES
Single Phase Filter 2-Stage FN2060 30A
800574 30 Amp General Pourpose
FN2060-30-08, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Power Line Filters MULTI-STAGE 30A
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 30A, 870Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:30A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2060-30-08