TE Connectivity FN2020A-30-08
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power Line Filters 30A SAFETY M4 SCREW GENERAL PURPOSE FLTR
Single Phase Chassis Mount Ap Filter 250Vac, 30A, Screw,
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 30 A FILTER, M4 SCREW, LOW LEAKAGE
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
FN2020A-30-08, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT