TE Connectivity FN2020-60-24
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 60A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页0 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
AC/DC EMI FILTER 1-PH CHASSIS 60A M6 SCREW FN 2020 SERIES
Single Phase EMI Filter, 250V, 50Hz
FN2020-60-24, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
Power Line Filters FN2020-60/24
LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 60A, 870Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:60A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-60-24