TE Connectivity FN2020-10-07
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页0 年前
Electro Sonic
Factory Futures
TME
Sager Electronics
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Single Phase Chassis Mount Ap Filter 250Vac, 10A, Wire Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-10-07
Power Line Filters GENERAL EMI 10A FILTER 1-PHASE
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER INSUL. WIRE
FN2020-10-07, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT