TE Connectivity EV24-1.5-02-4M5
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 4.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.5-02-4M5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityEH24-1.5-02-4M5
Eh24 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 4.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH24-1.5-02-4M5
TE ConnectivityRN222-3-02
Common Mode Chokes Dual 4.5mH 10kHz 3A 80mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN122-3-02
General Purpose Inductor, 4400uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:23.3mmx16.1mmx25.4mm
Power Line Chokes, L=4.2mH Rated current=2A, LxWxT:22.7mmx22.3mmx13.3mm
描述
Common Mode Chokes Dual 4.5mH 10kHz 1.5A 116mOhm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1.5 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 4.5mH 1.5A -VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 4.5 mH, 1.5 A
250V 1.5A 2 4.5mH@ 400 Hz 116m¦¸(Typ) , 24.6mm*17.4mm*30.1mm