Samtec ZSTMM-107-14-T-D-250
Conn Elevated Shrouded Header HDR 14 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页14 年前
相关零件
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Vertical, 14 Circuits, with PCB Locator
Pin Header, Shrouded, Signal, 2 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Surface Mount Straight
Pin Header, Signal, 2 mm, 2 Rows, 14 Contacts, Through Hole Straight, iGrid 501645 Series