Samtec ZSTMM-105-10-T-D-608
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页14 年前
相关零件
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Vertical, 10 Circuits, with PCB Locator
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Right Angle, 10 Circuits
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Conn Datamate Header 10 POS 2mm Solder ST Through Hole
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
描述