Samtec ZST-110-06-T-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
CONN, HEADER, 20POS, 2ROW, 2.54MM; Available until stocks are exhausted Alternative available
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 21.08mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (17) - Fast Stock(mcv)
Amphenol Communications Solutions67996-420HLF
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Amphenol Communications Solutions67997-420HLF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
描述
Stacking Board Connector, ZST Series, 20 Contacts, 2.54 mm, Through Hole, 2 Rows
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)