Samtec ZSS-116-06-G-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 32 Contacts, Through Hole, TSW Series
TE Connectivity966658-2
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm)
Conn, Header, 32Pos, 2Row, 2.54Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-116-07-G-D .
TE Connectivity1-826632-6
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
Conn Unshrouded Header HDR 32 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
描述
Stacking Board Connector, Elevated Terminal Strip, ZSS Series, 32 Contacts, 2.54 mm, Through Hole
".100"" Shrouded Elevated Terminal Strip"
SHROUDED HEADER ELEVATED .100"" (2,54MM)
CONNECTOR, HEADER, 32POS, 2ROW, 2.54MM;