Samtec ZSS-110-08-T-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页15 年前
相关零件
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole Straight, C-Grid III 90130
TE Connectivity1-746610-5
Conn IDC Connector PL 20 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box/Tube
Molex 34690-0200 Stac64 Vertical Header Assembly, 20 Circuits, Polarization A, Black, Tray
2.54mm Pitch C-Grid III Header, Dual Row, Vertical, 20 Circuits, Tin (Sn) Plating
TE Connectivity102153-4
Conn Ejector Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Frame
Header; Pin; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 20; 0.100 x 0.100 in.; 1 A
描述